Witam Cię w moim sklepie!
W 1997 roku odkryłem zamiłowanie do drewna, a dokładniej do płaskorzeźby i tworzenia w drewnie, od tamtej pory starałem się w wolnych chwilach tworzyć. W 2016 roku powstała Pracownia  Świat Drewna.

Świat Drewna to miejsce pełne inspiracji w jakim kupić można ciekawe produkty, jak, pomoce montessori, półki , dekoracje,  stoliki kawowe, puzzle.

Bardzo nam zależy na jakości wykonanych produktów, dlatego wszystkie elementy po wstępnej obróbce maszynowej wykańczane są ręcznie.
Dokładamy największych starań, by każdy egzemplarz był wyjątkowy i spełniał Wasze oczekiwania.
Wybierając nasz sklep masz pewność, że trafiłeś w miejsce, gdzie w opiekę nad klientem wkłada się całe serce.

POMOCE EDUKACYJNE

Jako rodzice i terapeuci  uwielbiamy naturalne, ekologiczne, wykonane ręcznie i z drewna produkty, które są  tworzone z myślą o wspieraniu rozwoju dziecka i jego poczucia estetyki, dlatego w naszym asortymencie są dostępne takie pomoce.

Wykonujemy  produkty, które uczą podstawowych kształtów, wielkości, kolorów. Chcielibyśmy w miarę możliwości rozbudować asortyment i wprowadzić więcej pomocy Montessori.

Jest to pomoc edukacyjna,terapeutyczna.

Produkty przeznaczone do użytku w celach edukacyjnych w szkołach i innym kontekście oświatowym pod nadzorem dorosłego instruktora, takie jak sprzęt naukowy.

DEKORACJE

Cenimy sobie unikalność, dlatego każdy nasz produkt jest jedyny w swoim rodzaju – stworzony z zamiłowania do pięknych przedmiotów. Inspiruje nas między innymi styl skandynawski.

W sklepie znajdziesz wyłącznie ekologiczne, niebanalne i wyszukane produkty o minimalistycznym wyglądzie, które mogą być kopalnią kreatywnych pomysłów wystroju mieszkań-domów , ale też restauracji, imprez okolicznościowych np. stołów weselnych.

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby zainteresowane większymi zamówieniami.

Napisz do nas co Ciebie interesuje z oferty, a my przygotujemy indywidualną wycenę na nasze produkty.

Anna Rafał Małek

Tel. 782 818 758