Z pasji do drewna

Witam Cię w moim sklepie!
W 1997 roku odkryłem zamiłowanie do drewna, a dokładniej do płaskorzeźby i tworzenia w drewnie, od tamtej pory starałem się w wolnych chwilach tworzyć. W 2016 roku powstała Pracownia Świat Drewna, obecnie Drewno i Natura.

Drewno i Natura to miejsce pełne inspiracji w jakim kupić można ciekawe produkty, takie jak pomoce montessori, półki, dekoracje, stoliki kawowe, puzzle.

Bardzo nam zależy na jakości wykonanych produktów, dlatego wszystkie elementy po wstępnej obróbce maszynowej wykańczane są ręcznie.
Dokładamy największych starań, by każdy egzemplarz był wyjątkowy i spełniał Wasze oczekiwania.
Wybierając nasz sklep masz pewność, że trafiłeś w miejsce, gdzie w opiekę nad klientem wkłada się całe serce.

Pomoce edukacyjne

Jako rodzice i terapeuci  uwielbiamy naturalne, ekologiczne, wykonane ręcznie i z drewna produkty, które są  tworzone z myślą o wspieraniu rozwoju dziecka i jego poczucia estetyki, dlatego w naszym asortymencie są dostępne takie pomoce.

Wykonujemy  produkty, które uczą podstawowych kształtów, wielkości, kolorów. Chcielibyśmy w miarę możliwości rozbudować asortyment i wprowadzić więcej pomocy Montessori.

Jest to pomoc edukacyjna, terapeutyczna.

Produkty przeznaczone do użytku w celach edukacyjnych w szkołach i innym kontekście oświatowym pod nadzorem dorosłego instruktora, takie jak sprzęt naukowy.

Dekoracje

Cenimy sobie unikalność, dlatego każdy nasz produkt jest jedyny w swoim rodzaju – stworzony z zamiłowania do pięknych przedmiotów. Inspiruje nas między innymi styl skandynawski.

W sklepie znajdziesz wyłącznie ekologiczne, niebanalne i wyszukane produkty o minimalistycznym wyglądzie, które mogą być kopalnią kreatywnych pomysłów wystroju mieszkań-domów , ale też restauracji, imprez okolicznościowych np. stołów weselnych.

Zapraszamy do współpracy firmy i osoby zainteresowane większymi zamówieniami.

Napisz do nas co Ciebie interesuje z oferty, a my przygotujemy indywidualną wycenę na nasze produkty.

Anna Rafał Małek

Tel. 782 818 758